Hakkımızda

Bir aile kuruluşu olarak başladığımız Gürçelik Metal yolculuğumuza, uluslararası ve ulusal magodatenow violet order a wiferka için ürettiğimiz pek çok projemizle 30 yıla yakın tecrübemizle, endüstriyel mutfak sektöründe liderliği üstleniyoruz. Yenilikçi, inovatif ve profesyonel ekibimiz ve kusursuz hizmet anlayışımızla iş ortaklarımıza tasarım, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

godatenow violet order a wife
Catering firmalarına; fırın, pastane ve firmaların yemekhane mutfaklarına; restoran, kafe, bar gibi profesyonel ve endüstriyel mutfaklara sağladığımız kaliteli ürün, özel tasarım hizmetleri, hızlı ve ekonomik çözümlerle standartlarımızı hep daha yükseğe çıkartıyoruz.

Tasarım

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler, son teknoloji uygulamalar ve dünyaca charmdate lady mail order bride catalog ünlü marka ürünlerimizle özel tasarım hizmeti sağlıyoruz. Profesyonel tasarımcı ve mühendislerden oluşan ekibimizle her iş ortağımıza özgün, ergonomik ve özel tasarım hizmeti sunuyoruz.

Taahhüt

Gürçelik Metal olarak taahhüt ettiğimiz projelerde kendi ürünlerimiz ve dünyaca ünlü endüstriyel mutfak üreticilerinin ürünlerini olmak üzere sağladığımız hizmeti kusursuz olması için disiplinle çalışıyoruz. Ürün çeşitliliğimiz, hızlı ve çözüm odaklı ekibimizle iş ortaklarımızın memnuniyetini en ön plana koyarak çalışıyoruz.

Danışmanlık

Hem sektörde liderliği getiren tecrübemizle hem de çağın getirdiği  dinamiklere hızla adapte olan genç ekibimizle love me review russian hottest woman iş ortaklarımıza uzman görüş ve danışmanlık sağlıyoruz.

GÜRÇELİK METAL
PROJECT PORTFOLIO, 2018

DOWNLOAD THE PORTFOLIO